Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemČesto Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Uto Sep 19, 2017 8:21 pm od neodlučna

» Osjetljivost bradavica
Uto Sep 12, 2017 9:37 am od Tinny

» Rinoplastika
Pon Jul 03, 2017 8:23 pm od ImeldaM

» Zatezanje lica
Pet Maj 05, 2017 5:51 pm od Queen

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Apr 19, 2017 10:07 pm od kleopatra

» Korekcija podocnjaka
Uto Feb 07, 2017 9:35 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pon Feb 06, 2017 12:51 pm od maleficent_11

» Donji ves nakon operacije
Ned Jan 29, 2017 12:12 am od Marina

» Korekcija asimetricne grudi
Čet Jan 12, 2017 8:28 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Delite | 

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sledeći
AutorPoruka
Lagmar
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Uto Jan 05, 2016 5:08 pm

Titty lol!
Nazad na vrh Ići dole
Tia1102
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Uto Jan 05, 2016 5:16 pm

Hvala Titty Very Happy ma Lagmar je vidjela moje usne na temi o rinoplastici pa smo se prebacile ovdje Smile
A da znas da jesam Xena, ni b od bolova, a bas sam se priredila citajuci. e sad ne znam je li to bilo do te psihicke spremnosti ili do moje tolerancije na bol, ali svakako i samu sebe sam iznenadila  Very Happy

sto se tice fotki stanje prije+ osmijeh evo iskopala sam neke dvije ..i sad bas gledam kako je i nos opet u kadru, pa fotke mogu biti i za rinoplastiku Laughing ..ovdje se mozda i bolje vidi moja tzv.loptica Basketball

a sto se tice usnica, ova druga fotka kako je svjetliji ruz pa manje dode do izrazaja ta razlika, ali zato se na crvenom primjeti da ona normalna usnica "nestane" ...sad cu se napokon moci kesiti  Very Happy jedva cekam stavit ruz i "isprobat" nove usne i osmijeh  Very Happy Very Happy

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img] [img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]

Poslednji izmenio Tia1102 dana Uto Jan 05, 2016 6:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Queen
Photo Moderator
Photo Moderator

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Uto Jan 05, 2016 6:55 pm

Titty usnice su ti sada taman i super prirodno izgledaju cheers nadam se da ce taj efekt dugo potrajati:huhiuhiu:

Tia ti si mi na ovim fotkama savrsena i nos i usne.... nemam rijeci... zaista nisi trebala nista na licu raditi samo su ti cicke trebale cgfcgfcgf
Nazad na vrh Ići dole
Tia1102
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Uto Jan 05, 2016 6:58 pm

ajoj bas ti hvala Queen Very Happy  ali to su zaista sitne korekcije tako da vjerujem nece biti neke razlike.. niti bi htjela izgledati plasticno bas. samo se nadam da ce ono sto je stvarno bilo u katastrofa stanju -cice- ispasti dobro Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lagmar
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sub Jan 23, 2016 4:01 pm

Titty, Tia, kako vam usne napreduju??
Ja bila danas na kontroli cica, i umalo nisam dala da mi usne uradi муагага   Ono spontano, ja se samo raspitala a Zambelli kaže 'mogu Vam to i danas ako hocete'. A ja se sjetila kako su Titty tvoje usne izgledale a prekosutra moram poslovno na put pa se nisam usudila  бес  A sad mi se ne da opet putovati po 4,5h u jednom smjeru samo radi usana  Mad
Nazad na vrh Ići dole
Tia1102
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sub Jan 23, 2016 4:15 pm

moje meni prekrasne Very Happy Very Happy Very Happy  ima slika na rinoplastici gdje sam jednom udarcem dvije muhe sredila Wink i nos i usta na jednoj fotki..ali mogu i ovdje postaviti ako nekog zanima jos slikica jer nisam nista stavljala cini mi se dosta mrtva tema Razz

hehe mozda i bolje da je tako nenadano bilo..samo da -ako imas neki put racunaj da budes par dana malo natecena pa onda mozda bolje da nisi.. ako nista drugo onda sljedecu kontrolu cica isplanirat kad ne bude puta i onda odradit usne Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lagmar
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sub Jan 23, 2016 4:50 pm

Možda tako uradim. No, na kontrolu neću sigurno do 4., 5. mjeseca pa mi sad dugo čekati Smile
Daaaa, stavi nam slikice, mene zanima Н
Nazad na vrh Ići dole
Tia1102
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sub Jan 23, 2016 5:12 pm

a da...sad sam se sjetila da si ti Lagmar tamo vec komentirala nos, pa si onda sigurno vidjela i usnice Very Happy stavit cu ovdje jednu sliku kesa ali ono bas "od uha do uha" gdje se vidi da mi je sredena ta gornja usnica kod onog problema sa smijanjem sto sam vec pisala. Cisto radi bolje usporedbe stavit cu isto sa crvenim ruzem jer se tako bolje primjeti (iako mi dagi kaze da ne primjeti razliku?!) pa mi recite i vi jel mi treba jos 1 ml..jer 1ml i je malo kad se pogleda, ali ovisi kakvo je pocetno stanje... tako da mozda i ja odem jos jednom na bockanje
jhkhdd a dobro Lagmar, to je samo jos cca 2-3 mj..nije 2-3 god, ali vjerujem da kad si nesto zacrtas onda bi ko i svaka zena ako ne odmah, onda bar sto prije  Very Happy ali dodu kao lijepo osvjezenje i malo promjene (bar meni- iako nitko drugi ne primjeti  муагага )
Nazad na vrh Ići dole
Tia1102
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sub Jan 23, 2016 5:20 pm

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img] doduse sad kad sam isjekla sliku i kad pogledam ovu gore prethodno postavljenu s crvenim ruzem- stvarno ispada kao da nema neke primjetne razlike, osim eto za moju psihu.. муагага
Nazad na vrh Ići dole
titty
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sub Jan 23, 2016 5:59 pm

A ne znam sto reci, moje su definitivno bolje nego sto su bile scratch, ALI nisu simetricne, jedna je strana gornje visa, druga strana donje niza, malo poteskoca kod sminkanja jer ipak se kuzi kad s olovkom pokusavam ispraviti to. I dalje mi se cini na filer nije sjeo dovoljno u usnu vec negdje iznad. Neki dan sam gledala seriju na tv, zena ima isti slucaj, kao da je nisko nacubila usne, ne znam kako drugacije da to opisem. Evo slike od naprijed i malo odozdola pa same sudite. Filer se vise pod prstima ne osjeca, samo se bojim da je to pocetak splasnjavanja. vidjet cemo.... Slikala sam bez sminke da se bolje vidi, s ruzom sve ispadne bolje.
[url=[You must be registered and logged in to see this image.]
[url=[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   

Nazad na vrh Ići dole

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 17 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Aviva vežbe za povećanje plodnosti
» Povećan unos mesa povećava rizik od raka
» 20 najčudnijih, ali korisnih savjeta za mršavljenje ...
» Grelin povećava želju za hranom !!!
» Ugojila sam se!!!!!! Moram da da smrsam!!! Kako??? (I deo)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Povecavanje usana-
Skoči na: