Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemČesto Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Čet Dec 14, 2017 8:31 am od SuzanaP

» Rinoplastika
Sre Dec 06, 2017 9:25 pm od CVRCAK

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Sub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

» Face lift (Zatezanje lica)
Pon Nov 13, 2017 7:47 pm od milenica1

» Dodatke za zdravu kosu
Sub Okt 28, 2017 6:55 am od nevena.a

» Osjetljivost bradavica
Uto Sep 12, 2017 9:37 am od Tinny

» Zatezanje lica
Pet Maj 05, 2017 5:51 pm od Queen

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Apr 19, 2017 10:07 pm od kleopatra

» Korekcija podocnjaka
Uto Feb 07, 2017 9:35 pm od SuperGirl

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Delite | 

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 55 ... 106, 107, 108
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Nov 16, 2017 12:46 pm

I ja se nadam. Imate sve najbolje šanse sa izbjegnete sekundarnu operaciju. Možete mi javljati promjene svakih dva mjeseca.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Bijouxich
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Uto Nov 28, 2017 11:00 am

Poštovani doktore, imala sam operaciju podizanja i povecanja grudi prije 7 dana. Stavljeni su mi Mentor Siltex round profile cohesive II.A 250 cc. Vadjenje savova je za 7 dana, no jako me brine izgled grudi i polozaji bradavice -sve mi izgleda nagnuto prema dolje, kao i to sto mi se cini da mi je izrezan mali dio desne bradavice i da mi nedostaje dio donjeg pola grudi. Receno mi je da ce se implantati jos spustiti.
Mogu li Vas zamoliti za misljenje je li ovo po Vama normalan postoperativni tijek i trebam li cekati jos 6 dana za vadjenje savova ili ranije kontaktirati operatera? Najlepsa Vam hvala

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Uto Nov 28, 2017 11:16 am

Postovana
Radi se o normalnom postoperativnom tijeku. Mislim da se ne morate brinuti jer kad se implantati spuste, donji pol ce dobiti zaobljenost. Za to treba nekoliko mjeseci vremena, po mom misljenju oko pola godine. Dakle, zasad nema razloga za brigu. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Bijouxich
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Uto Nov 28, 2017 11:27 am

Puno Vam hvala na odgovoru i ulozenom vremenu  flower
Nazad na vrh Ići dole
SuzanaP
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Sre Dec 13, 2017 6:20 pm

Lijepi pozdrav!
Nezadovoljna veličinom grudi odlučila sam ih povećati. Svaki grudnjak je velik za mene, nakon tri trudnoće, ostale su "prazne vrećice". Nekako sam mislila da bih radije okrugle implante jer se bojim mogućnosti okretanja, a vidim da vi preporučate anatomske. Razumijem da se to odlučuje na pregledu i da je to sve individualno. Ipak, želim što prirodniji izgled, da se primijete, ali ne i da se primijeti da su umjetne, ako me razumijete Smile

Nadalje, s obzirom na to da imam troje djece koju treba razvoziti na aktivnosti, sad vidim da sam trebala reagirati ranije i zakazati operaciju iza nove godine dok su oni na praznicima. Zanima me koliko dugo ne bih smjela voziti auto.
Ostala pitanja i nedoumice ću postaviti i razriješiti kad se vidimo na pregledu!

Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Sre Dec 13, 2017 7:04 pm

Poštovana SuzanaP,

ja ne preporučam samo anatomske implantate; meni osobno su ljepši okrugli implantati, ali pacijentica mora biti dobar kandidat; grudi moraju odlično stajati i mora biti dobra jedinica i sve varijante dvojke, a dojka mora imati zadovoljavajuću visinu. Tada grudi sa okruglim implantatima izgledaju predivno i vrlo atraktivno. U mojoj praksi stavljam oko 80% anatomskih i 20% okruglih implantata. To je zato jer svaka pacijentica može primiti anatomske implantate, ali ne može svaka pacijentica primiti okrugle implantate. Druga stvar, većina pacijentica bira anatomske implantate. Pošto ja koristim poliuretanske implantate, koji srastu sa okolnim tkivom, nema opasnosti od okretanja; imate 10-godišnju garanciju da se anatomski implantat neće okrenuti. Ako ste imali tri trudnoće, pretpostavljam da su Vaše dojke donekle spuštene. U takvoj situaciji smatram da Vi niste kandidat za okrugle implantate (osim ako se istovremeno ne radi podizanje dojki ili mastopeksija, što iziskuje dodatne ožiljke). Ako imate male i spuštene grudi, tada je najprikladniji anatomski implantat najmanje visine i najveće projekcije ili izbočenosti koji će najviše podići dojku; dakle takav implantat istovremeno radi i povećanje i podizanje dojki, bez dodatnih rezova. Anatomski implantat daje prirodan izgled znatno više nego okrugli implantat. Auto možete voziti onda kad možete mijenati brzinu (ako nije automatik) i kad možete pogledati “mrtvi“ kut bez nelagode ili bolova; to je obično za tjedan dana. Manju djecu možete prebaciti sa jednog na drugo mjesto nakon 2 tjedna, ali stalno morate nositi specijalan grudnjak.
Nadam se da sam odgovorio na sva pitanja. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
SuzanaP
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Dec 14, 2017 8:31 am

Jeste,hvala. U tom slučaju, vidjet ću sve kad dođem. Nema male djece, najmlađa je 6 godina,pa neće biti problema oko njih Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   

Nazad na vrh Ići dole

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 108 od 108Idi na stranu : Prethodni  1 ... 55 ... 106, 107, 108
 Similar topics
-
» Pitajte ovde
» Korak po korak na putu do bete +
» OBRADA DRAGOG KAMENJA I PLEMENITIH MATERIJALA